VIII. ÚJSZÖVETSÉG MARATON

Kedves Látogató!

A VIII. Újszövetség Maratont idén megújult formában rendezzük meg. A négy evangéliumból gondosan összefésült szövegrészek olvasásával Jézus életét idézzük meg négy órás időtartamban advent első vasárnapján. Bízunk abban, hogy így nem csak az olvasni vágyók térnek be hozzánk, hanem azt hallgatni vágyók is.

Az idei felolvasásra beteltek az időpontok, azonban szeretettel várjuk Önt és családját a színház nézőterére, hogy mint a történet hallgatói, lélekben velünk együtt hangolódjanak a kereszténység legszebb ünnepére. Annak érdekében, hogy az Újszövetség Maraton igazi családi ünnep legyen, a gyerekeket Kerkay Rita, Varga Lili és Németh Mariann vezetésével kézműves foglalkozások várják!

A Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI műsora:

  • 13.45 //  Adventi gyertyagyújtáskor az aulában – Népiének tanszak, Tóth Dorottya növendékei: Munkácsi Karolin Ráhel és Bácsi Johanna - „Megjövendölve volt régen…”

A színpadon a felolvasások között:

  • 14:30 // Winklár András (oboa) és Vasvári Tamás (zongora): C. Saint-Saëns: D-dúr Szonáta II. tétel
  • 14:55 // Winklár András (oboa) és Vasvári Tamás (zongora): C. Saint-Saëns: D-dúr Szonáta III. tétel
  • 15:25 // Gál Anna (fuvola) és Vasvári Tamás (zongora): G. F. Händel: F-dúr Szonata I. II. tétel
  • 16:00 // Novák Aporka és Orlik Laura (furulya): J. B. de Boismortier: C-dúr duószonáta- Rigaudon, Gavotte és Rondo
  • 16:40 // Kiss Nikoletta (fuvola) és Vasvári Tamás (zongora): Cl. Debussy: La fille auxcheveux de line
  • 17:05 // Burcsik Dávid (marimba): J. S. Bach:Esz-dúr prelúdium
  • 17:50 // Burcsik Dávid (marimba): J. S. Bach: d-moll prelúdium
     

Evangélium részletek:

1. rész I 2. rész I 3. rész I 4. rész I 5. rész I 6. rész I 7. rész I 8. rész I 9. rész I 10. rész

11. rész I 12. rész I 13. rész I 14. rész I 15. rész I 16. rész I 17. rész I 18. rész I 19. rész I 20. rész

21. rész I 22. rész I 23. rész I 24. rész I 25. rész I 26. rész I 27. rész I 28. rész I 29. rész I 30. rész

31. rész I 32. rész I 33. rész I 34. rész I 35. rész I 36. rész I 37. rész I 38. rész I 39. rész I 40. rész

2019. DECEMBER 1. VASÁRNAP 14.00 - 18.00 óra.

14:00 Újszövetség maraton 2017 Dr Cser Palkovics András 1.rész 14:05 Újszövetség maraton 2017 Spányi Antal 2.rész 14:10 Újszövetség maraton 2017 Bencze András 3.rész 14:15 Újszövetség maraton 2017 Párkányi Tamás 4.rész 14:20 Újszövetség maraton 2017 Stefánné Bankó Mária 5.rész 14:25 Újszövetség maraton 2017 Kocztur Klára 6.rész 14:30 Újszövetség maraton 2017 Hermann László Zeneiskola ZENE 14:35 Újszövetség maraton 2017 Mihály Gyula 7.rész 14:40 Újszövetség maraton 2017 Csetényi Attiláné 8. rész 14:45 Újszövetség maraton 2017 Pálinkás Lajosné 9. rész 14:50 Újszövetség maraton 2017 Faragó Józsefné 10.rész 14:55 Újszövetség maraton 2017 Hermann László Zeneiskola ZENE
15:00 Újszövetség maraton 2017 Freil Lászlóné 11.rész 15:05 Újszövetség maraton 2017 Láng Kitti 12. rész 15:10 Újszövetség maraton 2017 Pataki Zoltán 13. rész 15:15 Újszövetség maraton 2017 Zsiák Balázs 14.rész 15:20 Újszövetség maraton 2017 Perczel Enikő 15. rész 15:25 Újszövetség maraton 2017 Hermann László Zeneiskola ZENE 15:30 Újszövetség maraton 2017 Lebcelterné Weigland Orsolya 16. rész 15:35 Újszövetség maraton 2017 Körmöczy Jánosné Piroska 17. rész 15:40 Újszövetség maraton 2017 Novák Mária 18. rész 15:45 Újszövetség maraton 2017 Kovács Mária 19. rész 15:50 Újszövetség maraton 2017 Fülöp Zoltán 20. rész 15:55 Újszövetség maraton 2017 Őze Tibor 21. rész
16:00 Újszövetség maraton 2017 Hermann László Zeneiskola ZENE 16:05 Újszövetség maraton 2017 Vajay-Horváth Zoltán 22. rész 16:10 Újszövetség maraton 2017 Hargitai Ágnes 23. rész 16:15 Újszövetség maraton 2017 Vajay- Horváth Anna 24. rész 16:20 Újszövetség maraton 2017 Vajay-Horváth Szabolcs 25. rész 16:25 Újszövetség maraton 2017 Vajay- Horváth Ida 26. rész 16:30 Újszövetség maraton 2017 Somlai - Kiss András 27. rész 16:35 Újszövetség maraton 2017 Percze Ilona 28. rész 16:40 Újszövetség maraton 2017 Hermann László Zeneiskola ZENE 16:45 Újszövetség maraton 2017 Igari Antal 29. rész 16:50 Újszövetség maraton 2017 Igariné Komlósi Erzsébet 30. rész 16:55 Újszövetség maraton 2017 Törsök Márta 31. rész
17:00 Újszövetség maraton 2017 Háriné Bonzc Dalma 32. rész 17:05 Újszövetség maraton 2017 Hermann László Zeneiskola ZENE 17:10 Újszövetség maraton 2017 Hári Zoltán 33. rész 17:15 Újszövetség maraton 2017 Hári Lili 34. rész 17:20 Újszövetség maraton 2017 Arany - Magyar Győző 35. rész 17:25 Újszövetség maraton 2017 Lepsényi Marietta 36. rész 17:30 Újszövetség maraton 2017 Szász Zoltán 37. rész 17:35 Újszövetség maraton 2017 Fekete Ferenc 38. rész 17:40 Újszövetség maraton 2017 Busics György 39. rész 17:45 Újszövetség maraton 2017 Dr Szikora János 40. rész