mauglika
A Vörösmarty Színház 2012 nyarán mutatja be A dzsungel könyve című musicalt. Maugli és Túna szerepeire meghallgatást hirdetünk!

Rudyard Kipling 118 évvel ezelőtt írta A dzsungel könyvét. A mű töretlen sikert futott be: készült már belőle mozi, rajzfilm, színházi előadás. Geszti Péter és Békés Pál szövegeivel, valamint Dés László zenéjével magyar musical is született a történetből: a székesfehérvári Vörösmarty Színház 1998-ban már bemutatta az előadást. Nem lesz ez másként idén nyáron sem: ismét színpadon A dzsungel könyve!
Az előadás kapcsán castingot hirdetünk Maugli és Túna szerepeire! Várjuk a 17 és 25 év közötti, zeneileg képzett, színpadi gyakorlattal rendelkező fiatalok jelentkezését. A fényképes önéletrajzokat postán a Vörösmarty Színház címére (8000 Székesfehérvár, Fő utca 8.), vagy e-mailben, Szabó Kata művészeti titkár részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címre várjuk. Jelentkezés határidő: 2012. március 14.